מדריך רכיבה נכונה על קורקינט חשמלי

הקורקינט החשמלי הינו כלי רכב לכל דבר אשר לא נדרש לו רשיון נהיגה או הכשרה כלשהי מלבד הסבר קצר במעמד הקנייה. במאמר זה מצוינות מספר נקודות חשובות שאנו מקווים שיעזרו לכם לשפר את חווית הרכיבה ובטיחותכם.
התחלת הרכיבה לצורך ניצול מקסימלי של המצברים ולרכיבה יציבה התחילו את הנסיעה עם רגל אחת על משטח העמידה, דחפו באמצעות הרגל השנייה את הקורקינט, האיצו מעט ואז הניחו את רגלכם שנייה על הכנף האחורית באופן זה משקל הרוכב מפוזר כאשר רוב המשקל מונח על הרגל הקדמית והרגל האחורית מייצבת את הנסיעה. דחיפת הקורקינט בתחילת הנסיעה חוסכת בחשמל ובמאמץ מיותר על המצברים. הקפידו לנהוג זקופים ושימו לב לדרך שלפניכם.
רכיבה בעמידה באם ברשותכם קורקינט עמידה חשוב להזהר בנסיעה מפגיעה מתמרורים וגגונים של חנויות. הרכבת נוסעים בעת הרכבת נוסע נוסף הקפידו על חבישת קסדות ונסיעה במישור בכדי לא לאמץ את המערכת החשמלית, כאשר המצברים חלשים המנעו מהרכבת נוסעים.
אופן ההרכבה האידיאלי הוא כאשר הרוכב הוא מאחור והמורכב מקדימה, באופן זה שליטתכם בנסיעה תהיה יותר טובה והנסיעה יותר בטוחה.
הולכי רגל - הזהרו בנסיעתכם מפגיעה בהולכים ושבים, אל תשכחו - פעם גם אתם הלכתם ברגל. מיגון לפי החוק במדינת ישראל מחויב הרוכב לחבוש קסדה בנסיעתו. אנא אל תקלו ראש בעניין זה, קסדה תגן עליכם מפגיעת ראש ותמנע ממכם התקלויות לא נעימות עם נציגי החוק.
מהירות נסיעה מהירות הנסיעה המותרת לפי החוק היא 12 קמ"ש ועל המדרכה בלבד. רוב הקורקינטים החשמליים מגיעים למהירות מירבית גבוהה יותר. הקפידו לנהוג במהירות המותרת. מסלול נסיעה הקפידו לנסוע במסלולים מישוריים בכדי להנות מטווח נסיעה מירבי. בישראל הנסיעה המותרת היא על המדרכה בלבד, הנסיעה בכבישים אסורה.
מדריך זה מוגש כהמלצות לרכיבה נכונה ולא מחליף הדרכה מקצועית. באם יש לכם ספקות בקשר לאופן הנסיעה אנא גשו לאחת החנויות המורשות ובקשו הדרכה. אנו מקווים שמצאתם את המדריך מועיל. תהנו מהרכיבה והכי חשוב - סעו בזהירות. צוות קורקינטים.  

עוד מדריכים