מדריכים

מדריך לקניית קורקינט חשמלי

השוק מוצף בקורקינטים חשמליים, והמגוון הזה עשוי לבלבל אותנו. לכן, לפני קניית קורקינט חשמלי, חשוב לבדוק מספר נתונים חיוניים כדי לוודא שאנחנו עושים את הבחירה הנכונה ביותר עבורנו, שתתאים לנו גם בפיצ'רים וגם בתקציב.

המדריך הבא יספק כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבצע רכישה נכונה ונטולת חרטות!

מטרה

דבר ראשון, העריכו את המטרה שלכם. בשביל מה אתם צריכים קורקינט חשמלי? כמה תשתמשו בו? אם תשתמשו בו מדי פעם בסופ"שים, אתם צריכים קורקינט שונה ממישהו שהולך להשתמש בו יום-יום בדרך לעבודה. לעומת זאת, קורקינט מצוין לשימוש יומיומי בעיר לא יהיה טוב עבור מישהו המחפש לעשות תעלולים בדרכים עקלקלות. ברגע שתדעו מה המטרה שלכם ומהי תדירות השימוש, התחילו לחפש.

משקל

אחד הדברים החשובים בקורקינט חשמלי הוא המשקל שלו, מהסיבה הפשוטה שרבים מאיתנו סוחבים אותו במדרגות לדירה, מסתובבים איתו מקופל, עומדים איתו ברכבת וכדומה. לכן, ככל שהקורקינט קל יותר, כך הוא נוח יותר. מצד שני, ככל שהקורקינט קל יותר, כך אתם מתפשרים על דברים כמו בטריה חזקה וגדולה ורכיבים נוספים.

חשוב להדגיש כי אם אתם מתכוונים לנסוע ברכים עקלקלות, עם הרבה עליות ושיפועים, רצוי לבחור בקורקינט כבד ויציב יותר. בדרך כלל, הקורקינטים הכבדים מצוידים במנועים חזקים יותר.

בטריה

בטריה משחקת תפקיד חשוב בבחירת הקורקינט. ככל שהבטריה קטנה יותר, כך תוכלו לרכב פחות זמן ברצף. אם אתם זקוקים לנסיעות קצרות לעבודה, כאשר בין נסיעה לנסיעה תוכלו להטעין את הקורקינט, תוכלו להסתפק בבטריה קטנה. לעומת זאת, אם אתם מתכננים נסיעות ארוכות, חשוב לבחור בבטריה גדולה יותר.

בנוסף, חשוב להסתכל גם על זמן הטעינה – כמה זמן ייקח לכם להטעין את הבטריה? האם הזמן הזה סביר עבורכם? כל אלו הן שאלות לגיטימיות שיעזרו לכם לבחור קורקינט שמתאים לצרכים שלכם.

פיצ'רים נוספים

קורקינטים חשמליים יכולים להגיע עם כל מיני פיצ'רים וגימיקים, חלקם שימושיים יותר מאחרים. ישנם כמה פיצ'רים מובילים, ביניהם צג דיגיטלי (המשקף את מצב הסוללה, מהירות, מרחקים וכדומה), התממשקות לאפליקציה המאפשרת לבדוק נתונים אודות הקורקינט והנסיעה, ותאורה מובנית, המאפשרת הדלקת התאורה בלחיצת כפתור קלה, כמו ברכב. חשבו באלו פיצ'רים תשתמשו, ואל תתפתו לרכישת קורקינט בגלל פיצ'ר מפתה שכנראה לעולם לא תשתמשו בו.

תקציב

כמובן, תקציב הוא אחד הפרמטרים החשובים בבחירת קורקינט. חשבו היטב כמה אתם מוכנים להוציא על הקורקינט, וחפשו דגמים בטווח שהגדרתם. קחו בחשבון שקורקינט זול במיוחד עשוי להיות בסיסי מאוד ולהתקלקל במהרה, בעוד קורקינט יקר במיוחד עשוי להיות עמיד ומשכולל, אבל האם אתם באמת צריכים את כל הפיצ'רים שהוא מציע? בנוסף, חשוב לבחור במסלול עם אחריות, בעיקר אם מדובר על דגם יקר.

תגיות
Show More

כתבות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close