מדריכים

קורקינט פעלולים – מדריך קניה

קורקינט פעלולים הוא קורקינט שתוכנן באופן מיוחד כדי לעמוד בשימוש מסיבי של פעלולי אקסטרים. עם הקורקינט הזה ניתן לעשות קפיצות, פעלולים וטריקים, כמו "סלייד" או "גריינד", ולהשתמש בו להחליק על מעקה. קורקינט פעלולים שונה מקורקינט רגיל בך שהוא חזק וכבד, לא מתקפל, ובעל יחס מצוין בין חוזקה ועמידות לבין תנועה מהירה, חלקה וגמישה.

אז איך בוחרים קורקינט תעלולים? חשוב להסתכל על הפרמטרים הבאים:

הגדירו את הסטייל שלכם

אחד הדברים המגדירים תעלולנים הוא הסטייל שלהם. יש כאלו שמעדיפים לבצע טריקים ברחוב ואחרים מעדיפים לבצע טריקים ב"סקייט פארק" המיועד לכך. בהתאמה, קורקינטים עם משטח הארוך מ-50 ס"מ מתאימים יותר לרחוב, שכן הם מאפשרים רכיבה חלקה ויציבה על מעקות. אם אתם יותר בעניין של רמפות בסקייט-פארק, עדיף לבחור במשטח קליל וקצר יותר.

מהי המיומנות שלכם (וגם: מה התקציב?)

בעיקרון, כל הדגמים מיועדים למתחילים, אבל אלו מכם שכבר מיומנים כנראה ירצו לבחור בדגמים מתקדמים ועמידים יותר (למשל, גלגלים עם ליבת מתכת), ואף להרכיב קורקינטים המותאמים אישית להם.

מבחינת תקציב, מתחילים יכולים להסתפק בקורקינט יחסית פשוט ולא להוציא סכום גבוה. לעומת זאת, מתקדמים יעדיפו להוציא סכום גבוה על דגמים מתקדמים ועמידים.

כידון

חשוב לבחור בכידון בגובה מתאים. האידאל הוא בגובה אמצע פלג הגוף העליון, אך גם גובה כתפיים יכול לעבוד, מהסיבה שהייעוד של הקורקינט הוא לבצע תעולים באופן גמיש וחופשי.

טיפים חשובים נוספים

  • כשאתם בוחרים קורקינט פעלולים, רצוי לבחור במותג מוכר, בדגם ידוע שעומד בתקנים מחמירים. זאת כדי להבטיח את בטיחותכם ולוודא שהכלי לא יתפרק במהלך התעלול. ,
  • חשוב לא להשתמש בקורקינט חשמלי/רגיל כדי לעשות פעלולים. הם לא מיועדים למטרות האלו, ולכן עשויים לסכן אתכם!

תגיות
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close