רכישה

קורקינט חשמלי איגל

מחפשים קורקינט חשמלי חדש? רוצים להצטרף לטרנד שסחף את ישראל? כדאי שתכירו את חברת "איגל", חברה מובילה המוכרת קורקינטים חשמליים איכותיים. הקורקינטים של חברת "איגל" הם קורקינטים חשמליים מבוקשים ומוערכים, של מותג מוביל בעל שנות ניסיון רבות בתחום.

לאיגל כמה דגמים מובילים:

Eagle GXP

קורקינט מוביל, מקצועי וחזק במשקל 28 ק"ג. הקורקינט הזה מיועד לאנשים רציניים באמת, שלוקחים את חווית הקורקינט החשמלי שלהם צעד אחד קדימה. חווית ההרכיבה מדמה חוויה של גלישת גלים, זורמת וחזקה. הקורקינט בעל טווח של 45 ק"מ, מד טעינה, תאורות ופנסים, צג דיגיטלי וצג אנלוגי. בנוסף הוא מצויד בבלמים איכותיים, מגני בוץ ושילדה איכותית. הוא ניתן לקיפול.

Junior

הקורקינט הזה מיועד לחובבנים וכן לאנשים המחפשים קורקינט לנסיעות אורבניות בעיר, שניתן לקחת ולקפל מתחת לשולחן במשרד וכן להעלות לתחבורה ציבורית ולהסתובב במתחם הציבורי. הקורקינט ג'וניור הוא קטן וקליל, במשקל של 25 ק"ג, בעל סוללת ליתיום 48 וטווח של 35 ק"מ. בנוסף, תמצאו צד דיגיטלי ואנלוגי, מד טעינה, פנסים ותקן ישראלי.

הסניף של איגל בתל-אביב נמצא ברחוב בן יהודה 150. ניתן להשיג את החנות גם במספר הטלפון 03-5478085 ולתאם נסיעת ניסיון והתאמה אישית!

תגיות
Show More

כתבות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close