מוצרים נלווים

אביזרים שיקלו על חייכם כבעלי קורקינטים

קורקינט הוא אחד הכלים הטובים בעולם (לדעתנו הלא משוחדת). הוא מהיר, זול, קל, ויש לו רשימה ארוכה של יתרונות נוספים. עם זאת, גם לו יש מספר חסרונות שפוגמות בחוויית הנסיעה. ככה זה, אף אחד לא מושלם. בכתבה זו נשתדל למצוא להם פתרונות ולהוכיח אחת ולתמיד שקורקינט זו הדרך הנוחה ביותר להתנייד כיום. מצאתם חיסרון שלא התייחסנו אליו? תכתבו בתגובות פה למטה ואנו נתייחס עם פתרון אפשרי!

תיק לקורקינט, עכשיו ב-16% הנחה!

הקורקינט הוא קומפקטי וקל, שזה יתרון ללא ספק. מצד שני, לכל מטבע יש שני צדדים, והמבנה המלוטש של הקורקינט לא משאיר הרבה מקום למטען. אם גם הגב שלכם נשבר מסחיבת תיקים כבדים תוך כדי נסיעה על הקורקינט, המוצר הבא בשבילכם! תיק המתלבש על הקורקינט, לסחיבת הדברים החשובים והכבדים שמתלווים אליכם למסע.

מראת צד לקורקינט, עכשיו ב-8% הנחה!

הקורקינט הוא כלי מושלם מבחינת תג המחיר המתלווה אליו והיעילות שהוא מאפשר בהגעה ממקום למקום. כפי שידוע לכולנו, מקומם של הקורקינטים הוא בכביש, והכביש מלא בסכנה. על מנת להתמודד בצורה הטובה ביותר עם סכנות הנהיגה לצד מכוניות ואופנועים, צרפו לקורקינט שלכם מראות צד לשיפור שדה הראייה העומד ברשותכם. לנסיעה הבטוחה ביותר שאפשר.

רצועה להרמת הקורקינט, עכשיו ב-35% הנחה!

כפי שכבר כתבנו פעמים רבות בפוסט הזה – אחד היתרונות הבולטים של קורקינט הוא שהוא *קל*! אז למה לא לנצל את זה ולהרים אותו? כמה כלים ממונעים שמתניידים איתם ממקום למקום כבר אפשר להרים?

מחזיק בקבוק מים מתכוונן לקורקינט

מים זה בריא וחשוב, אז למה שלא תיקחו אותם איתכם לכל מקום? ולא על הגב איפה שהם כבדים ומכאיבים. קבלו את מחזיק בקבוק המים המתכוונן לקורקינט, להרוות את צמאונכם לאן שלא תלכו.

תגיות
Show More

כתבות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close